בני הגיל השלישי, שסובלים מירידת שמיעה שבנוסף מוגבלים פיזית ומתקשים להגיע למכונן השמיעה תדרים. מציע יורם כהן פתרון אישי בבית הלקוח.

במהלך הביקור בבית הלקוח מבוצעת בדיקת שמיעה לצורך התאמת מכשירי שמיעה, הביקור יכול להתבצע גם בדיור מוגן, בבית אבות, במחלקות סיעודיות ובבתי חולים. יורם כהן וקלינאים מומחים מגיעים ללקוח וחוסכים ממנו את הטרחה. אנחנו במכון תדרים עושים הכל על מנת להקל על בני הגיל השלישי ולשפר את איכות חייהם.


התאמת מכשירי שמיעה מתקדמים בטכנולוגיה מהפכנית וחדשנית

מכשירי השמיעה בשנים האחרונות הינם מורכבים ויש להתאים אותם לאחר בדיקות שמיעה מדויקות לכן התאמת מכשיר שמיעה דורשת מהלכים רפואים מורכבים נסיון רב בהתאמת במכשירים לצרכים המיוחדים והמשתנים של הלקוחות. ישנם מבוגרים רבים אשר מוותרים על מכשיר שמיעה מפני קשה להם לבצע את כל המהלכים הדרושים לבדיקות לרכישת המכשיר.
רבים מהמטופלים זקוקים לביקור רבים כדי לנסות מספר מכשירים וכדאי לבצע התאמה ממוחשבות לתוכנה שבמכשיר, בעיקבות אופי השימוש המשתנה במהלך הלמידה של האוזנים, המוח ובנוסף התאמת מכשיר שמיעה לסביבות החיים זאת הסיבה שהחליט יורם כהן להגיע למטופלים המבוגרים בעלי קשיי נידות אשר מתקשים להם להגיע אל מכון השמיעה לצורך בדיקת שמיעה והליווי התהליך.
ללקוחות המבוגרים קל יותר לבצע את בדיקת השמיעה בביתם בסביבת החיים האמיתית שלהם,
לכן ביצוע ביקורי בית כדי להתאים ללקוחות מכשיר שמיעה המתאים להם באופן ספציפי הוא פתרון מושלם.
איך הבדיקה מתבצעת בבית הלקוח?
קלינאי תקשורת של מכון השמיעה תדרים מגיע עם מחשב המכיל תוכנות מיוחדות, עם אודיומטר ועם אוזניות שיוצרות סביבה המדמה חדר בדיקה, בדומה לבדיקות שמיעה במכון תדרים. בדיקת שמיעה בבית היא נוחה, נעימה ונכונה יותר ופחות מקשה על אנשים שאינם ניידים המתקשים לצאת מהבית.
השירות בבית הלקוח מקל מאוד עם מטופלים מבוגרים והופך את התהליך של התאמת מכשיר שמיעה לתהליך קל מאוד עבורם. לאחר התאמת המכשיר ניתן להנות משירות והתאמה תקופתיים עבור הלקוחות.
ממומלץ בזמן בדיקת השמיעה, שיהיו לצדכם בני משפחה או חברים, כדי שתוכלו להיעזר בהם בזמן הבדיקה.