מכשירי שמיעה TRUE | פסגת הטכנולוגיה

פריצת דרך אמיתית – עיבוד צלילים במהירות האור

משפחת מכשירי השמיעה טרו מהווה אבן דרך בתחום מכשירי השמיעה. ליבו של מכשיר השמיעה טרו צופן בחובו נאנו מעבד חדיש ביותר (דור 4). מעבד זעיר זה מסוגל לנתח ולעבד את הצלילים, וכן את סביבת השמע, במהירות כפולה בהשוואה לדור מכשירי השמיעה הקודם. בנוסף, עומד לרשותו של מעבד עוצמתי וזעיר זה גם זיכרון גדול פי ארבע. בלטון טרו עובד באופן מהיר ומדוייק להפליא, בכדי שתוכל/י להנות מצליל נקי וברור גם בתנאי האזנה קשים.

דברים טובים מגיעים באריזות קטנות

מכשיר השמיעה TRUE הינו מכשיר זעיר במשקל נוצה, קטן אך עוצמתי, אשר עוצב בצורה ארגונומית כך שיספק לך פיתרון איכותי ואסתטי. הצליל והקולות שמכשיר השמיעה יספק לך יהפכו את המכשיר לחלק בלתי נפרד ממך ובאותה עת מכשיר השמיעה יהיה למעשה בלתי נראה.

בלטון טרו לובש מספר תצורות חיצוניות שונות: מכשיר בתוך האוזן ע"פ מידה אישית, מכשירים בטכנולוגיית מגבר תוך אוזני, וכן מכשירים מאחורי האוזן בהתאמה פתוחה או עם אוזניה. בתכנונם של מכשירי שמיעה אלו הושקעו משאבים רבים על-מנת לספק לך תחושת נוחות מקסימלית בעת השימוש במכשיר בכל תצורותיו השונות, בלטון טרו מספק לך פיתרון ארגונומי ואסטטי בהתאם לצרכיך האישיים. TRUE – הינו באמת ובתמים מכשיר השמיעה הקטן ביותר מסוגו בעולם – אין טוב כמראה עיניים וממשמע אזנים- אנחנו מזמינים אותך לנסות את המכשירים ולהיווכח בכך במו עיניכם ואוזניכם.

 

צפו במכשיר שמיעה True 3

מכשיר שמיעה True 3

 

TRUE – מנגנונים דיגיטלים מתקדמים באמת

בלטון טרו הינו מכשיר שמיעה אדפיטבי וחכם, אשר מזהה את סביבת השמע בה את/ה נמצא ע"פ מספר מנגנונים טכנולוגים מתקדמים. באמצעות תוכנה מתקדמת, מסוגל המכשיר לבודד את צליל הדיבור גם בסביבה רועשת. ע"י חישוב היחס בין רעשי הרקע לצליל הדיבור, יזהה המכשיר את מרחב סביבת השמע בה את/ה נמצא באופן אוטומטי ויפעל בהתאם על מנת לספק לך שמיעה מיטבית, וזאת באמצעות הגברת צליל הדיבור והנמכת רעשי הרקע. בנוסף, טרו מצוייד גם במנגנון אנטי-פידבק מתקדם ביותר על מנת למנוע רעשי צפצוף לא נעימים. בין אם מדובר בפגישת עסקים, שיחה עם חברים בבית קפה, זמן איכות עם הנכדים, הצגה או קונצרט – מכשיר השמיעה טרו לא נח לרגע ומנתח באופן רציף את הסביבה. לך נותר להנות מהדברים החשובים באמת.

לחות? לבלטון טרו מעטפת דוחה לחות HPF NANOBLOCK, כך שמכשיר השמיעה עמיד יותר לפגעי הסביבה והלחות.

חיבוריות BLUETOOH יחודית: לבלטון טרו יכולות חיבוריות למספר אביזרי BLUETOOTH נלווים. טרו מעניק לך את החופש להנות מצליל נקי וברור באמצעות טכנולוגיה אלחוטית איכותית וכל זאת ללא צורך במתאמים מסורבלים. טכנולוגיה יחודית זו תאפשר לך להנות מתשדורת של מכשירים שונים ישירות למכשיר השמיעה שלך. האביזרים עוצבו כך שיספקו פיתרון איכותי, דיסקרטי, וקל לשימוש. שלט רחוק: השלט מאפשר לך לשלוט במכשיר השמיעה בצורה ישירה במידה ותחפוץ בכך. באמצעות השלט ניתן לשלוט בתכניות השמע השונות, ולווסת את עוצמת ההגברה של מכשירי השמיעה.

אביזר חיבור לטלפון סלולרי Phone-Link – אביזר זה מאפשר לך לקבל שיחות ישירות מהטלפון הנייד למכשיר השמיעה כך שהצליל מועבר בצורה נקייה ואיכותית ישירות למכשיר השמיעה. אביזר זה משמש כדיבורית והוא מצוייד במיקרופון. כמו מאפשר האביזר לשלוט בעוצמת ההגברה של המכשירים בעת שיחת טלפון.

אביזר המיקרופון האישי – My Personal AudioLink-MyPAL – MyPAL הוא אכן אביזר חברותי ומועיל ביותר. אביזר זה מצוייד במיקרופון אשר משדר ישירות למכשיר השמיעה שלך כך שניתן ליהנות מהרצאות ע"י מיקום האביזר בסמוך לדובר. האביזר יכול לשמש תחליף איכותי וכלכלי הרבה יותר בהשוואה למערכת FM. כמו כן, מצוייד האביזר בכניסת אודיו אשר מאפשרת חיבורו לאינספור מכשירים: מחשב, נגן MP3, מערכת הגברה, טלויזיה, וכדומה – אפשרויות החיבור של MYPAL פשוט אינסופיות.

אביזר חיבור לטלויזיה – TV-Link – באמצעות אביזר זה ניתן להנות מתשדורת ישירות מהטלויזיה למכשיר השמיעה וכן לשלוט בעוצמת ההגברה של מכשיר השמיעה בעת ההאזנה לטלויזיה. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת המובנית בבלטון טרו – כעת תוכל/י להנות מצפייה איכותית בטלויזיה ללא צורך בהגברת הטלויזיה. ( לחצו כאן לצפייה )

אוזניות לטלוויזיה ומגבר אישי