מכשיר שמיעה Silk
מכשיר השמיעה הקטן והטבעי ביותר – Silk
אוגוסט 2, 2018
Beltone Direct Line
Beltone Direct Line אביזרים אלחוטיים
אוגוסט 2, 2018
ConnectClip

ConnectClip הופך את מכשירי השמיעה שלך לאוזניות סטריאו אלחוטיות. חבר את מכשירי השמיעה של Oticon Opn לתוך אוזניות סטריאו אלחוטיות באמצעות ConnectClip, כך שתוכל לבצע שיחות טלפון ללא ידיים ולהזרים מוסיקה מהטלפון החכם, בין אם iPhone® או Android ™.

האזנה למישהו שמדבר מרחוק באמצעות פונקציונליות המיקרופון המרוחקת. אתה יכול אפילו להשתמש ConnectClip כשלט רחוק דיסקרטי עבור מכשירי השמיעה שלך. לחוות את ההנאות שלך ללא ידיים! עם ConnectClip, השימוש בסמארטפון הוא טוב יותר מאי פעם! לשחרר את הידיים בשיחה בזמן נהיגה במכונית , בישול ארוחה, או עבודה בחצר. ConnectClip מעביר שיחה ישירות לשני מכשירי השמיעה שלך, בעוד המיקרופונים המובנים קולטים בבירור את מה שאתה אומר. יתרה מזאת, תכונת הפחתת הרעש של ConnectClip מאפשרת לשמוע את קולך בבירור, גם אם הוא רועש סביבך. המיקרופון המרוחק עוזר לך לשמוע מה שחשוב! ConnectClip יש שימושים רבים!

פונקציונליות המיקרופון המרוחקת שלה היא משהו שתעריך כאשר אתה מנסה לשמוע דיבור ממרחק או במקום רועש. כל שעליך לעשות הוא להעביר את ConnectClip לרמקול בהרצאה, או במסעדה רועשת ולחוות דיבור ברור ישירות למכשירי השמיעה Opn שלך.

ConnectClip תסייע להקל על שמיעה במגוון רחב של מצבים מאתגרים

• הרצאות וכיתות לימוד

• בתי כנסת

• בתוך מכונית

• באולם ספורט או מסעדה רועשת מאוד

• מצגות עסקיות לפרטים ובדיקת שמיעה חינם תדרים מרכז השמיעה העלייה השנייה 2 פתח תקוה 03-9345959

Call Now Button