אודות החברה

למה כדאי לבחור מכשיר שמיעה במכון תדרים?

בעיקר כי במכון השמיעה תדרים הערך העליון שלנו הינו שביעות רצונו של כל מטופל. הבטחתנו היא לספק לכם טיפול מסור ומקצועי, לאורך כל הדרך, אל שמיעה טובה יותר אשר תחזיר אתכם אל המעגל החברתי שלכם ולחיק משפחתכם האהובה. אנו משתדלים יותר עבור כל לקוח ומלווים אתכם עד להחלטה הטובה ביותר שתעשו. צרו קשר עוד היום.

אנו פשוט משתדלים יותר עבור כל לקוח.

יורם כהן בעלים מכון שמיעה תדרים
יורם כהן

יורם כהן מנכ"ל תדרים בעל וותק של 18 שנה בהתאמת מכשירי שמיעה.

לא מתפשר לתת ללקוחותיו את הטוב ביותר!

החל ממכון שמיעה חדש עם תא בדיקות אקוסטי הטוב בישראל הכולל בדיקות שמיעה דיגטליות ממוחשבות.

10 מותגי שמיעה עולמיים כדי לתת ללקוח את מה שהוא צריך בדיוק ללא אינטרס יובאן.

יורם חרט על דיגלו מצויינות, ושיקום השמיעה ללא פשרות לכל לקוח בכל מצב וגיל.

חזון החברה

תדרים' מרכז השמיעה בע"מ הוביל וימשיך להוביל את התחום בפתח תקווה ובאיזור המרכז, במתן שירותים איכותיים בתחום האודיולוגי, מתוך דגש לעזור ולשקם כל סוג של ליקוי שמיעה, עבור כל לקוח. שאיפותינו הינן לשפר את השירות המקצועי על ידי מתן מבחר גדול של פתרונות טכנולוגיים ממספר חברות המובילות בתחום, על ידי העסקת אנשי מקצוע מנוסים בעלי יכולת תקשורת בינאישית גבוהה, אשר יבינו את הצרכים המיוחדים של כל לקוח ויספקו לו את הפתרון המתאים לשביעות רצונו המלאה. מכון השמיעה 'תדרים' שם דגש על סיפוק הצרכים האינדיבידואלים של כל לקוח לפי ירידת השמיעה שלו, סביבות השמיעה בהם הוא חי ולפי היכולת הכספית שלו. אנו מציבים את שביעות רצון הלקוח כערך עליון וכבסיס לצמיחתנו.

היתרונות להן זוכה כל לקוח של 'תדרים'

הטבות אלה הופכות את ההחלטה לרכוש מכשיר שמיעה ב'תדרים' להחלטה הטובה ביותר שתעשו.

1.  לקבל ייעוץ והתאמת מכשיר, כך תוכלו להבין מה בדיוק עליכם לעשות כדי לטפל בירידת השמיעה שלכם.

2. סבסוד מקסימאלי מכל קופות החולים – אנו נדריך אתכם כיצד לקבל את המירב מקופת החולים שלכם, או מן האיגוד המקצועי שלכם.

3. יחס מקצועי אישי ושירות ללא תחרות – קלינאי התקשורת והיועצים שלנו עומדים לרשותך בכל עת ובכל מקום. בכל שאלה או בעיה שתתעורר אתה יכול להיות בטוח שתקבל את הטיפול המסור ביותר.

4. שביעות רצונך הוא הערך העליון שלנו – כי לקוח מרוצה הוא השגריר הטוב ביותר למכון השמיעה שלנו.
מבחר מכשירים רחב ביותר ממיטב יצרני מכשירי השמיעה בעולם!
מכון השמיעה 'תדרים' הוא משווק מורשה של היצרנים המובילים בעולם: |Amplifon | Oticon | Signia | Phonk | Beltone | Sonic | Widex | Coselgi | Unitron | Rexton |  עם מגוון עצום של מכשירי שמיעה מתקדמים ואיכותיים המתאימים לכל לקוח ולכל סוג של ירידת שמיעה.

7 מותגי שמיעה ללא אינטרס יבואן

7 מותגים ללא אינטרס יבואן

ליווי הלקוח לאורך זמן - מכון שמיעה תדרים

ליווי הלקוח לאורך זמן

רק אצלנו במכון שמיעה תדרים - התאמה אישית מבין המותגים

התאמה אישית מבין המותגים

קבלת מכשירי שמיעה ל-60 יום מתדרים

קבלת מכשירי שמיעה ל60 יום

הנכם מוזמנים לבקר אצלנו.
סניף כפר סבא

"מדיקל השרון" רח' אלי הורוביץ 12, קומה 3, חדר 13

  • טלפון: 072-3318870
  • פקס: 09-9773878
לסניף כפר סבא
סניף פתח תקוה

תדרים המרכז לשמיעה בע"מ העליה השניה 2

  • טלפון: 072-3318870
  • פקס: 03-9345969
לסניף פתח תקוה
האם הינכם מודעים לליקוי השמיעה שלכם?
שלב 1

בכל גיל יכולה להתרחש ירידה בשמיעה. הירידה יכולה להיות פתאומית, או הדרגתית. הרבה אנשים אינם מודעים לכך שיש להם ירידה בשמיעה ובדרך-כלל בני-משפחה וחברים מבחינים בכך לפניהם. ישנן סיבות שונות לירידה בשמיעה, ומקור הבעיה יכול להיות בחלקים שונים באיבר השמיעה. אנשים רבים מתקשים להאמין או לקבל את העובדה שיש להם ירידה בשמיעה.

שלב 1
בדיקת שמיעה במכון שמיעה פרטי
בדיקת שמיעה
שלב 2

בדיקת שמיעה מקצועית מתבצעת על-ידי קלינאי/ת תקשורת בחדר אטום באמצעות מכשיר אודיומטר. כל אוזן נבדקת בנפרד. בדיקת שמיעה מתבצעת כאשר מושמעים לנבדק צלילים טהורים בתדירויות שונות של 250-20,000 הרץ. במהלך בדיקת השמיעה, הנבדק מתבקש להגיב כשהצליל נשמע חלש מאוד, וכך נקבעים בבדיקה הספים שלו לצלילים השונים. הסף זו העוצמה החלשה ביותר שהנבדק צריך על-מנת לשמוע את הצליל.

בדיקת שמיעה במכון שמיעה פרטי שלב 2
ייעוץ והתאמת מכשיר שמיעה
ייעוץ והתאמת מכשיר שמיעה
שלב 3

במכון השמיעה תדרים מבוצעת התאמה אישית של מכשיר שמיעה על-ידי צוות קלינאי תקשורת מנוסה ומוסמך שיכול לחשוף אותך למגוון המכשירים בשוק. אנו נעשה את המירב על מנת שתפיק מהטכנולוגיה המתקדמת את המירב ונרתום לשם כך את נסיוננו רב השנים בתחום על-מנת לסייע לך לשקם את שמיעתך. בשיתוף עם קלינאי/ת התקשורת, תוכל/י למצוא פתרון יעיל ואיכותי אשר יתן מענה לצרכים שלך ולאופי חייך. הניסיון הרב והמוכח של 'תדרים' בתחום השמיעה, בשילוב עם הטכנולוגיה המתקדמת של מכשירי השמיעה המודרניים, יעניקו לכם פתרון לכל בעיית שמיעה.

ייעוץ והתאמת מכשיר שמיעה שלב 3
מכשירי שמיעה לילדים
בחירת המכשיר והתאמתו
שלב 4

בתדרים מבוצעות ההתאמות רק על-ידי קלינאי תקשורת מנוסים ומוסמכים, וניתנת חשיבות רבה לתהליך ההתאמה, להדרכה לשימוש יעיל ואחזקה תקינה של המכשיר, ולשירות זמין ואמין באמצעות מעבדה משוכללת. זיכרו- התאמה טובה של מכשיר השמיעה היא הבסיס להצלחת השיקום השמיעתי והשיפור באיכות החיים שלך.

מכשירי שמיעה לילדים שלב 4
בדיקות שמיעה מדויקות במיוחד
סבסוד מכשירי שמיעה ע"י קופות החולים ומשרד הבריאות
שלב 5

'תדרים' מכון השמיעה עובד כיום בהסדר עם קופות החולים: קופת חולים כללית, קופת חולים לאומית, קופת חולים מכבי, משרד הביטחון, ביטוח לאומי, ארגון נפגעי הנאצים ומשרד הבריאות.

בדיקות שמיעה מדויקות במיוחד שלב 5
שירות לאחר רכישת מכשיר שמיעה
שירות לאחר רכישה
שלב 6

לאחר שרכשת את מכשיר השמיעה הנך מתחיל בתהליך של למידה מחדש כיצד לשמוע. למרות שחלק מהאנשים מסתגלים מהר למכשיר, רוב המשתמשים המתחילים זקוקים לאימון ולתקופת הסתגלות הדרגתית שהנה טבעית לגמרי. אנו ממליצים לך להתחיל להשתמש במכשיר מעט זמן בבית, ובאופן הדרגתי להגדיל את משך השימוש, ולהרכיב את המכשיר גם במקומות אחרים. השירות העדיף, מתבטא ביחס חם ותומך ללקוח לאורך כל הדרך, התאמת מכשירים בבית הלקוח, עזרה לקשישים להגיע למכון, תקופת ניסיון ארוכה להתאמת מכשירי שמיעה ואחריות לכל החיים.

שירות לאחר רכישת מכשיר שמיעה שלב 6
הסדרים