מכוני שמיעה

מכון שמיעה תדרים הינו מכון שמיעה ותיק ומקצועי אשר סניפו היחיד ממוקם בפתח תקוה ונותן שירות לערי הסביבה – רמת גן, בני ברק, ראש העין וערים נוספות. בתדרים תוכלו לקבל שירות וליווי מקצועי לכל אורך הדרך – מביצוע אבחון ראשוני ובדיקת שמיעה מקצועית ועד להתאמה של מכשיר שמיעה שיענה על הצרכים שלכם. המכון משווק מכשירי שמיעה מתקדמים של החברות המובילות בעולם אשר מסובסדים על ידי משרד הבריאות וקופות החולים השונות. כמו כן, אנו מוכרים מגוון רב של אביזרי שמיעה שמטרתם לסייע בתפקוד היומיומי ולאפשר לכם לקיים אורח חיים תקין. במכון עובד צוות מסור ומקצועי אשר ישמח לייעץ לכם ולהעניק לכם את היחס הטוב ביותר. מידע נוסף ניתן לקרוא בעמוד "פרופיל החברה".

מכוני שמיעה בשרון
מכון שמיעה תדרים הינו מכון השמיעה המוביל בפתח תקווה ומשרת את כל אזור השרון. המכון מנוהל שנים רבות על ידי יורם כהן, ומשווק מכשירי שמיעה של החברות הטובות בעולם בסבסוד של כמעט 100%. כמו כן, במכון נערכות בדיקות שמיעה על ידי טובי המומחים. צור קשר עוד היום 077-362-83-55 לקבלת ייעוץ ראשוני בטלפון.

מכון שמיעה בפתח תקוה
סניפנו הראשי ממוקם בפתח תקוה ומציע מכשירי שמיעה בסבסוד של 100%. המכשירים של תדרים כוללים את ארבעת המותגים המובילים: בלטון, אוטיקון, פונק, וידקס וחברות נוספות. אנו מספקים שירות מיוחד ללקוחות מבוגרים ואוכלוסיות מוגבלות עד בית הלקוח. בקר עוד היום בסניף הראשי או צור עמנו קשר לקבלת הצעה ראשונית בטלפון.

מכון שמיעה ברמת גן
מחפש מכון שמיעה באיזור רמת גן?
מכון השמיעה תדרים נמצא בפתח תקוה, סמוך למקום מגוריך והינו מהמובילים באזור המרכז. המכון מנוהל על ידי יורם כהן, מומחה לאספקת פתרונות לליקויי שמיעה. המכון מספק שירות ברמה הגבוהה ביותר תוך כדי שימת לב לדרישות מיוחדות של הלקוח. המכון מעסיק את טובי המומחים על מנת לתת את המענה המיטבי לליקויי השמיעה שלך. אתה מוזמן ליצור עמנו קשר במספר 077-362-83-55 ולקבוע עמנו פגישה. הייעוץ הראשוני בחינם.

מכון שמיעה בבני ברק
מכון שמיעה תדרים מספק פתרונות לליקויי שמיעה ומכשירי שמיעה לאוכלוסית בני ברק. תדרים שמים דגש על התאמת הפתרון הטוב ביותר עבור הלקוחות, הן מבחינת הצרכים האינדיבידואליים של הלקוח והן מבחינת יכולתו הכספית. במכון שלנו, הממוקם בפתח תקווה ומשרת את כל אזור המרכז, תוכלו למצוא את מכשירי השמיעה של החברות המובילות בתחום כגון פונאק ובלטון. לקבל פרטים נוספים התקשרו אלינו עוד היום.

מכון שמיעה בראש העין
גר בראש העין ומחפש מכון שמיעה?
מכון השמיעה שלנו הינו אחד המכונים הותיקים והמקצועיים באזור המרכז. המכון ממוקם בפתח תקווה ומשרת את כל תושבי האזור, כולל ראש העין. מכון נמכרים מכשירי השמיעה המתקדמים בעולם מתוצרת החברות המובילות בשוק. כמו כן, אנו משווקים מגוון רחב של אביזרי שמיעה עבור לקויי שמיעה. לתיאום בדיקת שמיעה והמשך טיפול התקשר אלינו עוד היום.

מכון שמיעה ביהוד
מכון השמיעה ממוקם קרוב ליהוד.
מכון השמיעה תדרים הממוקם בקרבה ליהוד – פתח תקווה, שם לעצמו ליעד לספק ללקוחותיו את המענה הטוב ביותר לליקויי השמיעה שלהם, מענה שישפר את יכולתם לשמוע ויאפשר להם להמשיך באורח חייהם הרגיל ולחזור לחיק משפחתם. תדרים מספק את שירותיו גם לתושבי יהוד, ואנו נשמח לתת לכם ייעוץ ראשוני בחינם ולהתאים עבורכם פתרון שיענה על הצרכים שלכם.

מכון שמיעה בהוד השרון
גם תושבי הוד השרון מוזמנים.
מחפש מכון שמיעה בהוד השרון? מכון תדרים, המוביל באזור השרון, ממוקם סמוך לאזור מגוריך. בנוסף, אנו מפעילים מערך שירות עד הבית. נציג מטעמנו יספק לך ממגוון מוצרי ואביזרי השמיעה שלנו עד הבית. שירות עד הבית של מכון תדרים פעיל בכל אזור השרון. לתיאום פגישה התקשר היום.

מכון שמיעה ברמת השרון
במכון השמיעה תדרים תוכלו לערוך בדיקת שמיעה ולקבל ייעוץ ראשוני בחינם. אנו נמצאים בפתח תקווה ומשרתים נאמנה את תושבי השרון. למכון שלנו יתרונות רבים, בין היתר – מכשירי שמיעה מתוצרת החברות הטובות בעולם, מגוון גדול של אביזרי שמיעה וצוות מקצועי ואדיב. למידע נוסף, אנו מזמינים אותך למכון שלנו הממוקם ברחוב העליה 2 פתח תקווה, או להתקשר לטלפון שמספרו 077-362-83-55.

מכון שמיעה בכפר סבא
תדרים הינו מכון שמיעה ותיק ומקצועי הממוקם ברחוב העליה 2, פתח תקווה. הערך העליון של צוות המכון הינו שביעות הרצון של הלקוח, ולשם כך אנו נעניק לכם את השירות האדיב והמקצועי ביותר. אנו משווקים מגוון רחב של מכשירי שמיעה מתקדמים שיתנו מענה לליקויי השמיעה שלכם. המכון משרת את כל האזור, כולל את העיר כפר סבא. לתיאום פגישה, התקשרו עוד היום – 077-362-83-55.

מכון שמיעה באור יהודה
שירות בדיקות שמיעה גם לתושבי אור יהודה.
מכון השמיעה שלנו מבצע בדיקות שמיעה מקצועיות בפתח תקוה הנמצאת סמוך לאור יהודה, ומעסיק לשם כך קלינאי תקשורת מנוסים ואדיבים. לאחר שתעבור אצלנו בדיקת שמיעה, המומחים שלנו יתאימו עבורך פתרון שיתן מענה לליקויי השמיעה מהם אתה סובל ויסייע לך לשוב לאורח החיים התקין שלך ולעסוק בתחביביך השונים. אנו נמצאים בפתח תקווה ומשרתים את כל האזור. לתיאום פגישה התקשר עוד היום.

מכון שמיעה בגבעתיים
מכון השמיעה שלנו ידוע ברמה הגבוהה של השירות שאנו מעניקים ללקוחות, וכן במבחר הגדול של מכשירי השמיעה ואביזרי השמיעה שאנו משווקים במכון. צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ובדיקת שמיעה בחינם. אנו ממוקמים ברחוב העליה 2 פתח תקווה ואנו מזמינים אותך להגיע ולהתרשם, או לחלופין להתקשר לטלפון שמספרו 077-362-83-55.

מכון שמיעה בקרית אונו
מכון תדרים שם לעצמו למטרה לסייע ללקויי שמיעה לזכות מחדש ביכולת לשמוע את סביבתם באופן תקין. מכון השמיעה משווק מכשירי שמיעה איכותיים עם אחריות לכל החיים. כמו כן, תוכלו למצוא במכון שלנו, הממוקם בפתח תקווה, אביזרי שמיעה רבים כגון מערכות שמיעה, טלפונים לכבדי שמיעה, דיבוריות ועוד. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהתרשם מהשירות ומהמבחר שאנו מציעים, או להתקשר אלינו – 077-362-83-55.

 

הסדרים