סדנת מכשירי שמיעה

חדש! סדנאות לשימוש במכשירי שמיעה

מכון "תדרים" מספק כלים לבחירה נכונה במכשירי שמיעה ולתחזוקה יעילה
בעיות שמיעה. נשמע לכם מוכר? לחלקנו בהחלט. עד כאן אין כל חידוש. ומה לגבי המכשור? לא מעט מקרים מסתיימים במפח נפש משום מידע שגוי, מידע שאינו מסופק כראוי, הדרכה לקויה ולפעמים אפילו פחד ואמונה כי מדובר בכלי שאינו משרת את המטרה באמת.
מכון "תדרים" מלווה בהצלחה, מעל 11 שנה, אוכלוסייה במגוון גילאים לטובת איכות חיים גבוהה יותר בתחום השמיעה. סדנת "תדרים" מספקת לכלל הציבור העושה שימוש במכשירי שמיעה, ידע מקצועי בנושאים מגוונים, החל מהשלב שבו עולה הצורך בשימוש במכשיר שמיעה. בסדנת "תדרים" לומדים המשתתפים כיצד לעשות שימוש נכון במכשיר וכיצד לנהוג בו כך שיתפקד כראוי. הסדנה מאפשרת גם חוויה מתקנת עבור אלו שמתקשים לראות במכשיר השמיעה כלי מיטבי ומסייע – פעמים רבות ה"התיידדות" עם המכשיר והבנת אופן ההתנהלות עמו מייצרות חשיבה חיובית שמקלה ברמת היומיום.
"אין ספק ששוק מכשירי השמיעה התפתח עם השנים", כך מציין יורם כהן, מנהל מכון "תדרים", ומוסיף כי קיימת חשיבות רבה להדרכה, להכשרה, לאימון ולשימוש במכשיר שמיעה לצד ההבנה באשר לכל תפקיד של כל אביזר.
"אלו הם אבני הבסיס שעליהן מושתתת הסדנה. משתתפי הסדנה רוכשים ידע הכרחי המקנה להם את הביטחון כשהם ניגשים לבחור במכשיר המתאים עבורם. כך הם מבטיחים לעצמם בחירה אולטימטיבית במסגרת הצרכים האישיים שלהם, שימוש נכון במכשיר השמיעה שרכשו וטיפול נכון בו".
סדנת "תדרים" עונה על מגוון אספקטים כגון הצד הטכני, המנטלי, הפיסיולוגי והקוגניטיבי, היא מלווה בדוגמאות מהשטח ובהמלצות הניתנות על ידי מומחים. כדי להתאים לכל משתתף את הסדנה הנכונה עבורו, עוברים המשתתפים תהליך מיון מקדים, ומכון "תדרים" מעביר גם הדרכות אישיות לטובת לקויי שמיעה הזקוקים לכך. כל זאת לטובת מטרה חד משמעית וברורה: כל משתתף מסיים את הסדנה כאשר בידיו הכלים והתשובות להתנהלות נכונה עם ציוד המותאם לו, בעודו מבין מהו המכשיר הטוב ביותר עבורו, מדוע ומה הוא מאפשר. הסדנה מספקת גם כלים להתמודדות עם בעיות פסיכולוגיות וחברתיות הנלוות לעתים לשימוש במכשיר שמיעה, כאשר עולה הצורך.
מכון "תדרים" משתף פעולה עם חברות רבות בתחום מכשירי השמיעה, מלווה את לקוחותיו בייעוץ ובהכוונה גם לאחר רכישה, ללא הגבלת זמן, עד לשביעות רצונו של הלקוח לצד אחריות לכל החיים.
רחוב העלייה השניה 2 פתח תקווה 03-9345959
Call Now Button