פרופיל החברה

מי אנחנו

תדרים מרכז השמיעה בע"מ הוקם על- ידי יורם כהן ומשרת לקוחות מרוצים רבים המגיעים לרכוש מכשיר שמיעה מכל איזור השרון. מכון השמיעה הותיק ממוקם מול עיריית פתח תקוה במקום נוח, עם נגישות קלה, ובצמוד לתחבורה ציבורית.

יורם כהן הינו דמות ידועה בתחום השמיעה באזור המרכז, לאחר שנים רבות של רכישת נסיון, ידע ומיומנות בתחום, המוניטין של יורם כהן ומכון 'תדרים' הוא זה של מקצוענות ושרות ללא תחרות, סבלנות ואדיבות.

לקוחותיו המרוצים הרבים ממליצים עליו כאיש מקצוע איכפתי ואדיב המקדיש לכל לקוח את מירב תשומת הלב, בכיוון והתאמה חוזרים ונשנים עד שהלקוח יהיה מאושר ויצא עם חיוך. "התוצאה הסופית של שביעות רצון הלקוח – היא מדד ההצלחה הכי חשוב עבורי" אומר יורם.

במכון השמיעה 'תדרים' תוכלו לקבל שירות מלא ומקצועי מאיבחון ראשוני ובדיקת שמיעה חינם על ידי קלינאיות מוסמכות, ועד להתאמת מכשיר שמיעה מתקדם, אשר יהווה פתרון 'תפור' לאורח חייכם ולאופי ירידת השמיעה שלכם. קלינאי התקשורת שלכם יהיה צמוד אליכם לכל אורך הדרך, בייעוץ, בהתאמה ולאחר רכישת המכשיר.

מכון השמיעה 'תדרים'

מכון שמיעה תדרים עובד בהסדרים עם כל קופות החולים ותוכלו למצוא אצלינו מגוון מכשירי שמיעה מסובסדים. שירותי הייעוץ וההכוונה לאחר הרכישה אצלנו הינו ללא הגבלה של זמן עד להשגת שביעות רצון מלאה מהמכשיר.

האחריות על המכשיר הינה לכל החיים!

ל'תדרים' מכון השמיעה שרותי תיקונים וניקוי במקום, כמו גם שירותי מעבדת יצרן מהיר ומקצועי.

במכון השמיעה 'תדרים', תוכלו למצוא מכשירי שמיעה מתקדמים מהיצרנים המובילים בעולם, כגון: בלטון, אוטיקון ועוד.מכשירים מתקדמים אלה מאפשרים פתרון מושלם לבעיית השמיעה שלכם בהתאמה מלאה לצרכים וליכולתכם הכספית – מבלי להתפשר.

אם גם אתם רוצים לשמוע טוב יותר

בואו לקבל ייעוץ מקצועי ואדיב ושרות ללא תחרות, היכנסו אלינו עוד היום. 10% הנחה על כל אביזרי השמיעה לכל הפונים דרך האתר!!!

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה – 077-362-83-55
כתובתנו – רח' העליה השנייה 2, פתח תקווה (מול העירייה)

הסדרים